Spis treści 16 sekcji

Czym jest Teamtailor i dla kogo powstał?

Teamtailor to system ATS, który pomaga organizować pracę nad rekrutacjami. Producent kieruje go do małych zespołów i globalnych przedsiębiorstw.1 Według zestawienia Sprad, powołującego się na producenta, z Teamtailor korzysta ponad 13 tys. firm2.

Wybierając ATS, warto osobno przyjrzeć się pracy osób prowadzących nabór i doświadczeniu kandydatów. Candidate experience obejmuje kontakt z osobą aplikującą: od przeczytania oferty po odpowiedź na zgłoszenie.
Liczy się też employer branding, czyli sposób, w jaki pracodawca przedstawia się kandydatom. Mały zespół musi ustalić, kto prowadzi rekrutacje. Przedsiębiorstwo działające globalnie powinno z kolei określić podział odpowiedzialności między zespołami i rynkami.

Teamtailor można rozważać przy różnej skali zatrudnienia. O wyborze powinien jednak decydować sposób prowadzenia naboru i oczekiwania wobec komunikacji z kandydatami.

Funkcje Teamtailor

Teamtailor łączy śledzenie kandydatów ze stronami kariery, pulami talentów i kampaniami podtrzymującymi kontakt.3 Obsługuje bieżące aplikacje, ale zawiera też candidate CRM – narzędzia do utrzymywania relacji z osobami poza aktualnym naborem.
Warto więc oceniać prowadzenie rekrutacji oddzielnie od budowania puli talentów.

  • Konstruktor witryn kariery: edytor „przeciągnij i upuść” umożliwia tworzenie stron bez kodowania.4
  • Przebieg rekrutacji: system obsługuje oferty pracy, kolejne etapy kandydatów i konfigurację przepływów zatrudniania.4
  • Aplikowanie: formularz można dostosować; kandydat nie musi zakładać konta.3
  • Karta kandydata: w jednym profilu zbiera CV, historię, notatki i wiadomości.3
  • Współpraca zespołu: użytkownicy udostępniają sobie profile oraz dodają komentarze i opinie do aplikacji.5
  • Ankiety: system udostępnia anonimowe ankiety dotyczące rekrutacji i równych szans zatrudnienia.4
  • AI Co-pilot: w ofercie znajduje się asystent o tej nazwie.1
  • Aplikacja mobilna Teamtailor: pozwala zarządzać rekrutacją poza biurem.6

Z tych funkcji korzystają rekruter, zespół oceniający aplikacje oraz kandydat. Pracodawca powinien określić, czy zależy mu na stronie kariery i kontakcie z pulą talentów. Jeśli nie, większe znaczenie może mieć wspólna praca nad kandydatami na kolejnych etapach.

Ile kosztuje Teamtailor?

Teamtailor wycenia ofertę indywidualnie: producent nie publikuje cen licencji podstawowej ani komercyjnych dodatków.3 Poniższe kwoty pochodzą ze źródeł zewnętrznych. Są szacunkami i obserwacjami, nie cennikiem producenta.

Plany i abonamenty

Według Vendr na abonament wpływają liczba aktywnych rekrutacji, plan, długość umowy i dodatki. Możliwe jest rozliczenie miesięczne lub roczne.7 RolesAt opisuje wycenę według całkowitej liczby pracowników; opłata rośnie po osiągnięciu 26 pracowników.8
Nie są to opisy jednej, wspólnej taryfy.

Plan lub pozycjaStawkaWarunek i zakres
Teamtailor Starter300–400 USD/mies.Orientacyjna cena katalogowa według Vendr; 5–10 aktywnych rekrutacji, podstawowy ATS i firmowa strona kariery.
Teamtailor – zespoły średniej wielkości600–1200 USD/mies.Orientacyjna cena katalogowa według Vendr przy 10–30 aktywnych rekrutacjach.
Teamtailor Growth500–1000 USD/mies.Ceny zaobserwowane przez Vendr przy umowie rocznej; 10–30 aktywnych rekrutacji, utrzymywanie kontaktu z kandydatami i rozszerzona analityka.
Teamtailor Enterprise1200–2000+ USD/mies.Ceny często obserwowane przez Vendr; co najmniej 30 aktywnych rekrutacji i funkcje zaawansowane.
Teamtailor – małe zespołyokoło 199–229 USD/mies.Szacunek ceny początkowej podany przez inne źródło.
Teamtailor – organizacje średniej wielkości6000–15 000 USD/rokTypowy koszt podany przez inne źródło.
Teamtailor – zespół średniej wielkości6000–12 000 USD/rokSzacowany koszt całkowity według Vendr.
Teamtailor – przedsiębiorstwa20 000–ponad 72 000 USD/rokKoszt wdrożeń w firmach zatrudniających ponad 500 osób, podany przez inne źródło.

Dane w tabeli: 7,9,10

Opłaty dodatkowe i wdrożenie

Abonament nie musi być jedyną pozycją w budżecie Teamtailor. Pozostałe koszty zależą od zakresu umowy i sposobu publikacji ogłoszeń. Przykładowo 30-dniowa promocja ogłoszenia przez integrację z LinkedIn Premium Job kosztuje 425 euro w pakiecie Small11.

Usługa lub pozycjaStawkaWarunek
Wdrożenie i uruchomienie1000–5000 USDTypowa opłata według Vendr; bywa negocjowana albo włączana do umowy.
Ogłoszenia sponsorowane na Indeed i LinkedInRozliczane oddzielnie za publikacjęPoza abonamentem Teamtailor.
Wieloregionalne strony karieryWycena jako dodatekZależy od zakresu stron.
Dostęp do API i zaawansowane integracjeMożliwa osobna wycenaPoza wyższymi przedziałami oferty.
Przekroczenie limitu aktywnych rekrutacjiDopłata albo zmiana planuPo przekroczeniu liczby zapisanej w umowie.

Dane w tabeli: 7,8

Łączny koszt zależy od modelu wyceny i zamówionych dodatków. Podane stawki abonamentowe są orientacyjne. Nie należy ich utożsamiać ani z promocją, ani z taryfą przy odnowieniu umowy.

Wersje, limity i sposób udostępniania Teamtailor

Teamtailor oferuje nieograniczoną liczbę użytkowników i ogłoszeń. Liczba aktywnych rekrutacji uzgodniona w umowie pozostaje jednak osobnym warunkiem. Strona cenowa przywołana przez Sprad wskazuje brak limitu użytkowników i ogłoszeń.3
Przekroczenie uzgodnionej liczby aktywnych rekrutacji oznacza dopłatę albo przejście na wyższy plan.7

  • Użytkownicy: brak limitu osób korzystających z systemu pozwala oddzielić dostęp zespołu od pojemności planu.3
  • Ogłoszenia: ich nieograniczona liczba nie oznacza, że można bez limitu prowadzić rekrutacje jednocześnie.3,7
  • Aktywne rekrutacje: w rozliczeniu liczy się liczba uzgodniona w umowie; jej przekroczenie oznacza dopłatę albo zmianę planu.7

Porównując wersje Teamtailor, trzeba rozdzielić konta użytkowników, ogłoszenia i równocześnie aktywne procesy. Ogłoszenie jest komunikatem dla kandydatów, a aktywna rekrutacja – prowadzonym naborem.
Jedno ogłoszenie można udostępnić kanałom Google Jobs, Indeed i Jooble. Samo udostępnienie nie gwarantuje jednak publikacji12.

Integracje Teamtailor

Teamtailor deklaruje ponad 450 integracji z narzędziami używanymi w rekrutacji i działach HR.1 Liczba pozycji w katalogu niewiele mówi o przepływie danych w konkretnym połączeniu. Trzeba ustalić, czy integracja przekazuje dane kandydata, publikuje ogłoszenie, czy powiadamia zespół.

  • Metody połączenia: Teamtailor udostępnia otwarte API, marketplace, Zapier i LinkedIn Recruiter System Connect.3 API umożliwia wymianę danych między systemami; marketplace to katalog połączeń.
  • Systemy HR, portale pracy i komunikatory: przykłady obejmują BambooHR, Workday, Personio, LinkedIn, Indeed, Slack i Microsoft Teams.7 Każde połączenie warto ocenić według danych, które ma przekazywać.
  • Ocena i weryfikacja kandydatów: dostępne są połączenia z dostawcami weryfikacji i platformami oceny. Integracje premium mogą wymagać dodatkowych opłat.7
  • People In: narzędzie figuruje w katalogu integracji Teamtailor.13

Firma używająca systemu HR, portalu ogłoszeniowego i komunikatora powinna porównać zakres każdego połączenia. Sama suma integracji nie wystarczy.
W budżecie trzeba też uwzględnić ewentualny koszt połączeń premium.

Wdrożenie i wsparcie Teamtailor

Teamtailor zapewnia pomoc przy uruchomieniu i ustawienia służące do obsługi danych kandydatów. Deklarowany średni czas odpowiedzi na czacie wsparcia wynosi 2 minuty.14 Dotyczy to pierwszej odpowiedzi, nie zakończenia wdrożenia.
Opinie użytkowników przywołane w źródle opisują pomoc podczas wdrożenia i szybkie odpowiedzi wsparcia.14,15

  • Uprawnienia i dane kandydatów: Teamtailor pozwala ustawiać uprawnienia, zasady przechowywania i usuwania danych oraz obsługę dotyczących ich żądań.3 Pracodawca powinien ustalić, kto otrzyma dostęp i jak długo zachowa dane rekrutacyjne.
  • Region przetwarzania: oferta obejmuje region UE, a producent publikuje listę podmiotów przetwarzających dane. Źródło wskazuje te informacje jako pomoc przy ocenie wdrożenia w regionie DACH.3 Organizacja musi też określić zasady dostępu i usuwania danych.
  • Wsparcie: deklarowane 2 minuty to średni czas odpowiedzi na czacie, nie czas rozwiązania zgłoszenia.14,15

Wdrożenie wymaga dwóch osobnych ustaleń: zakresu pomocy przy uruchomieniu oraz zasad postępowania z danymi kandydatów. O pierwszym mówią opinie o wsparciu, o drugim – ustawienia i informacje o przetwarzaniu danych.
Dokumentacja podaje 12 miesięcy jako przykład konfigurowalnego okresu ważności zgody na przechowywanie danych. Nie jest to domyślny termin ich usunięcia16.

Co Teamtailor robi inaczej niż konkurencja?

Teamtailor łączy obsługę naboru z tworzeniem firmowej strony kariery i treści marki pracodawcy.3 Przy wyborze można więc ocenić zarówno organizację pracy rekruterów, jak i prezentację firmy kandydatom. Znaczenie tego połączenia zależy od planów dotyczących własnej strony kariery.
Według producenta stronę kariery Teamtailor można skonfigurować w 51 językach17.

  • Negocjacje: analiza Vendr wskazuje większą elastyczność cenową Teamtailor niż Ashby i nieco większą niż Workable.7 Porównanie dotyczy negocjowania warunków, nie cen tych produktów.
  • Koszt strony kariery w pojedynczej opinii: recenzent określił koszt Teamtailor jako 1/3 kosztu swojej poprzedniej strony kariery.14 To doświadczenie konkretnego użytkownika, nie stawka dla innych firm.

Pracodawca z własną stroną kariery może sprawdzić, jakie dotychczasowe narzędzia zastąpiłby Teamtailor. Jeśli firma potrzebuje tylko obsługi aplikacji, ważniejsze będzie porównanie funkcji ATS. Pojedynczej opinii o kosztach nie warto przenosić na własny budżet.

Plusy i minusy Teamtailor

O Teamtailor można znaleźć publiczne opinie użytkowników. Przy wyborze trzeba jednak uwzględnić zgłaszane problemy i sposób ustalania ceny. Tytuł wskazanej strony Trustpilot zawiera ocenę 3,1/5. To wynik zewnętrznego serwisu, nie własnego testu.14

Plusy

  • Opinie z różnych rynków: wskazana strona Trustpilot zawiera 69 opinii w różnych językach.14 Pozwalają poznać doświadczenia użytkowników, ale ich liczba nie mówi, jak działa konkretna funkcja.

Minusy

  • Wycena indywidualna: Teamtailor nie publikuje cen licencji podstawowej ani komercyjnych dodatków.3 Publiczny cennik nie poda więc firmie kwoty potrzebnej do budżetu przed rozmową handlową.
  • Różnie opisywana podstawa wyceny: Vendr wskazuje liczbę aktywnych rekrutacji, a RolesAt – całkowitą liczbę pracowników.7,8 Te wielkości mogą zmieniać się niezależnie, co ma znaczenie dla budżetu.
  • Zgłoszenia dotyczące działania i obsługi: recenzent opisał trudność z wklejaniem treści do edytora; obchodził problem, wpisując ją ręcznie.14 Inni zgłaszali nieudane próby utworzenia konta testowego, błędy platformy i problemy z obsługą klienta.14

Raportowanie w Teamtailor: analityka przy 10–30 rekrutacjach i ograniczenia raportów niestandardowych

Teamtailor pozwala dostosować raporty i widoki danych. Rozbudowana analityka pojawia się też w opisie planu Teamtailor Growth.1,7 Przy 10–30 aktywnych rekrutacjach warto osobno ocenić zakres raportowania i możliwość łączenia danych w raportach niestandardowych.7

Rozszerzona analityka w Teamtailor Growth

Źródła wiążą rozbudowaną analitykę z planem Teamtailor Growth.7 Dostosowany widok pomaga pracować z danymi w systemie. Raport niestandardowy określa natomiast, jak zestawić je do analizy.1
Przy równoległych naborach ta różnica ma znaczenie: własny widok nie jest tym samym co raport obejmujący kilka obszarów rekrutacji.

Łączenie typów raportów i dodatek BI Connector

Teamtailor nie umożliwia bezpośredniego łączenia różnych typów raportów w raportach niestandardowych.3 Dostosowywane widoki nie usuwają tego ograniczenia.
Jeden raport niestandardowy może obejmować tylko jeden typ raportu3.

  • BI Connector: figuruje jako dodatek Extra obok Requisitions, Enterprise Calendar i Offer Approvals.3 Samo istnienie dodatku nie oznacza, że znika ograniczenie bezpośredniego łączenia typów raportów.
  • Konfiguracja: bardziej złożone raportowanie wymaga dodatkowej konfiguracji.4 Zespół powinien uwzględnić tę pracę przy planowaniu wdrożenia analityki.

Umowa z Teamtailor: zobowiązanie na 2–3 lata i podwyżki przy odnowieniu o 3–8%

Na abonament Teamtailor wpływają sposób rozliczenia i długość umowy. Warunki odnowienia będą z kolei kształtować budżet w następnych latach. Według Vendr umowy na 2–3 lata zwykle pozwalają uzyskać niższą cenę niż umowa roczna.7
Niższa stawka wiąże się jednak z dłuższym zobowiązaniem. Oferty warto porównać za cały okres umowy.

Rozliczenie roczne a miesięczne: różnica 15–20% według RolesAt

Według RolesAt miesięczne rozliczenie Teamtailor jest o 15–20% droższe od stawki rocznej. Źródło opisuje też 15–20% rabatu przy rozliczeniu rocznym.8 Są to dwa sposoby przedstawienia różnicy między wariantami, nie kwoty abonamentu dla konkretnej firmy.
W budżecie trzeba zestawić tę różnicę z długością zobowiązania i częstotliwością płatności.

Jak warunki odnowienia wpływają na budżet rekrutacyjny

Przy planowaniu budżetu liczy się nie tylko początkowa cena Teamtailor, lecz także stawka po odnowieniu. Vendr podaje roczne podwyżki przy odnowieniu o 3–8%. Według tego źródła wzrosty można negocjować lub ograniczyć.7

  • Stawka początkowa: daje punkt odniesienia przy porównywaniu ofert o różnej długości zobowiązania.
  • Warunek odnowienia: pokazuje, jak zmiana stawki wpłynie na przyszły budżet rekrutacyjny.
  • Skala dostawcy: opis aplikacji mówi o ponad 7300 firm korzystających z narzędzia. Ta liczba nie określa warunków cenowych ich umów.6

Łączny koszt zależy od czasu trwania umowy, częstotliwości płatności i zasad odnowienia. Według obserwacji zewnętrznego serwisu Software Finder podwyżki przy rocznym odnowieniu wynoszą zwykle od 3% do 8%18.

Rekrutacja masowa w Teamtailor: organizacja pracy przy co najmniej 30 aktywnych rekrutacjach

Teamtailor wspiera rekrutację masową narzędziami do oceny, rozmów i planowania. Może też wysłać automatyczną wiadomość po zmianie etapu kandydata. Przy co najmniej 30 aktywnych rekrutacjach warto osobno ocenić pracę zespołu i komunikację z kandydatami.

Ocena kandydatów, zestawy pytań i planowanie rozmów

Teamtailor oferuje Evaluation, Interview Kits i Scheduling.14 Narzędzia te służą odpowiednio do oceny kandydatów, przygotowania rozmów i ich planowania.
Jeden z użytkowników chwalił łatwość obsługi i funkcje rekrutacji masowej, wymieniając właśnie te narzędzia.14 To opinia pojedynczego recenzenta, nie pomiar wydajności przy co najmniej 30 równoległych naborach.

Automatyczne wiadomości przy zmianie etapu rekrutacji

Teamtailor może automatycznie wysłać wiadomość po przeniesieniu kandydata do kolejnego etapu.3 Taka automatyzacja rekrutacji łączy komunikat z konkretną zmianą w procesie.
Wyzwalaczem jest przeniesienie między etapami, nie samo zapisanie aplikacji w systemie. Przy rekrutacji masowej ułatwia to oddzielenie wiadomości automatycznych od kontaktów wymagających działania zespołu.

Opinie klientów o Teamtailor

Zebraliśmy oceny Teamtailor z 2 serwisów (181 ocen) i przeczytaliśmy 41 najnowszych opinii z okresu od listopada 2024 do września 2026. Liczby poniżej wyliczamy sami z tych danych.

4,0/5★★★★★średnia ważona liczbą ocen
181 ocen w 2 serwisach
54%z 41 najnowszych przeczytanych opinii ma ocenę 4–5★
(1–2★: 18)
Najczęściej chwaląObsługa jest opisywana jako szybka, pomocna i łatwo dostępna.15 z 41 przeczytanych opinii
Najczęściej narzekająNawigacja i część funkcji bywają nieintuicyjne, a rozbudowa systemu może go komplikować.4 z 41 przeczytanych opinii

Oceny w serwisach

SerwisCzego dotyczyOcenaLiczba ocenPrzeczytane opinieStan na
Trustpilotprofil firmy3,1/5 ★★★★★694008.10.2026
Capterraprofil produktu4,6/5 ★★★★★112—08.10.2026
Średnia ważona liczbą ocen4,0/518141

Rozkład ocen w przeczytanych opiniach

5★21 (51%)
4★1 (2%)
3★1 (2%)
2★2 (5%)
1★16 (39%)

Rozkład z 41 najnowszych przeczytanych opinii (z ostatnich dwóch lat), nie z całego profilu — może się różnić od średniej ocen w serwisach.

Co chwalą, na co narzekają

TematWzmianki
+ Klienci chwalą intuicyjny interfejs i łatwe poruszanie się po systemie.12 z 41
+ Automatyzacje i narzędzia do zarządzania rekrutacją usprawniają procesy oraz oszczędzają czas.4 z 41
+ Obsługa jest opisywana jako szybka, pomocna i łatwo dostępna.15 z 41
+ Platforma wspiera płynną i profesjonalną obsługę kandydatów.5 z 41
− Nawigacja i część funkcji bywają nieintuicyjne, a rozbudowa systemu może go komplikować.4 z 41
− Klienci zgłaszają błędy, awarie i problemy z niezawodnością działania.4 z 41
− Integracje z zewnętrznymi systemami lub portalami pracy mogą nie działać prawidłowo.2 z 41
− Pojawiają się skargi na obsługę zgłoszeń i utrudniony dostęp do zespołów technicznych.4 z 41

Stan na 08.10.2026. Oceny z publicznych profili; podsumowanie i liczby wzmianek wyliczyliśmy sami z przeczytanych opinii.

Dla kogo jest Teamtailor, a dla kogo nie?

Teamtailor może odpowiadać firmom, które chcą zarządzać aplikacjami i rozwijać markę pracodawcy w jednym systemie. Przy doborze planu liczy się skala równoległych naborów.5 Vendr przypisuje plany do trzech przedziałów aktywnych rekrutacji. Sama wielkość firmy nie zastąpi więc oceny liczby procesów prowadzonych jednocześnie.7

Sprawdzi się, jeśli

  • Mały zespół: prowadzi 5–10 aktywnych rekrutacji; według Vendr tej skali odpowiada Teamtailor Starter.7
  • Zespół średniej wielkości: prowadzi 10–30 aktywnych rekrutacji; Vendr wskazuje Teamtailor Growth.7
  • Duża organizacja: prowadzi co najmniej 30 aktywnych rekrutacji; według Vendr odpowiada jej Teamtailor Enterprise.7

Te przedziały dotyczą naborów prowadzonych równocześnie, nie stanowisk obsadzonych w całym roku. Rozróżnienie jest szczególnie ważne dla firm, w których rekrutacje pojawiają się falami.

Poszukaj gdzie indziej, jeśli

  • Zakres potrzeb jest węższy: firma chce jedynie obsługiwać aplikacje i nie planuje rozwijać marki pracodawcy w systemie. W takim przypadku powinna porównywać przede wszystkim potrzebne funkcje ATS.

Teamtailor warto dobierać do liczby równoległych naborów oraz planowanego zakresu komunikacji marki pracodawcy.

Alternatywy dla Teamtailor

Alternatywne systemy ATS mają różne podstawy rozliczenia. candidATS Starter kosztuje 149 zł netto/mies. za użytkownika, a Traffit Start – od 349 zł netto/mies. za 2 rekrutacje i 2 konta.19 Poniższe stawki pochodzą z zestawień ofert. Kwoty orientacyjne i przeliczenia walut nie są ofertą przygotowaną dla konkretnej firmy20.

AlternatywaCenaWarunek i inne koszty
candidATS Starter149 zł netto/mies.1 użytkownik; kolejny 79 zł netto/mies.; 3 osoby: 307 zł netto/mies., 5: 465 zł netto/mies.; próba 7 dni.
candidATS Growth2736 zł netto/rok2 użytkowników.
Elevato Starter249 zł netto/mies. lub 219 zł netto/mies.Odpowiednio przy płatności miesięcznej lub rocznej; 2 rekruterów przy stawce rocznej: 5256 zł netto/rok; próba 14 dni.
eRecruiterOd 249 zł netto/mies. + 23% VATOd 2988 zł netto/rok przy obliczeniu od ceny początkowej; kwota nie określa zakresu planów START, CORE i PRIME.
Traffit StartOd 349 zł netto/mies.2 rekrutacje i 2 konta; kolejna rekrutacja 149 zł; z trzecią: 5976 zł netto/rok; próba 14 dni.
HRappka All-HR135 zł netto/mies.Za administratora; próba 14 dni.
softgarden CoreOd 199 EUR/mies. (około 869 zł/mies.)Szacunkowo około 10 429 zł/rok; ceny bez VAT; próba po prezentacji.
Workable Standard299 USD/mies. (około 1150 zł/mies.)Do 20 pracowników; 3588 USD/rok (około 13 796 zł/rok); próba 15 dni.
Breezy HR Startup157 USD/mies. rocznie lub 189 USD/mies. miesięcznieOkoło 604 zł lub 727 zł/mies.; przy rozliczeniu rocznym około 7244 zł/rok; próba 14 dni.
Manatal Professional15 USD/mies. za użytkownika rocznie lub 19 USD/mies. miesięcznieDo 15 ogłoszeń i 10 000 kandydatów; 2 użytkowników rocznie: około 1384 zł/rok; próba 14 dni.
RecruiteeWycena według planu i zatrudnieniaUmowa na co najmniej 1 rok; dostępna próba.
SloneekWycena według aktywnych użytkownikówPróba 14 dni.
Greenhouse500–800 USD/mies. lub 1000–2000 USD/mies.Odpowiednio do 500 lub 500–1500 pracowników; wdrożenie 2000–10 000+ USD; średni zespół: łącznie 12 000–20 000 USD/rok według Vendr.
Lever400–600 USD/mies. lub 800–1500 USD/mies.Odpowiednio do 3 lub 5–10 stanowisk rekrutera; wdrożenie 2000–8000 USD; średni zespół: łącznie 10 000–18 000 USD/rok według Vendr.
Ashby500–700 USD/mies. lub 1000–1800 USD/mies.Odpowiednio do 5 lub 5–10 stanowisk rekrutera; wdrożenie 1500–6000 USD według Vendr.

Dane w tabeli: 7,19,20,21,22,23,24,25

Podstawa porównaniaProdukty i dane
Liczba użytkownikówcandidATS Starter: Koszty Manatal Professional i Sloneek również można porównywać według liczby kont lub aktywnych użytkowników.
Liczba rekrutacjiTraffit Start określa dopłatę za kolejny proces.
Skala zespołu i wdrożeniePrzy Greenhouse, Lever i Ashby trzeba zestawić stawki z kosztami wdrożenia, nie tylko z opłatą miesięczną.

Dane w tabeli: 7,19

Najczęstsze pytania o Teamtailor

Czy Teamtailor oferuje bezpłatny okres próbny?

Według Vendr Teamtailor zwykle oferuje nowym klientom bezpłatny okres próbny trwający 14 dni.7 Pozwala on ocenić przydatność systemu przed wyborem abonamentu. Nie przesądza jednak o cenie późniejszej umowy.

Co ocenić podczas okresu próbnego Teamtailor?

Podczas 14-dniowego okresu próbnego warto ocenić stronę kariery, pracę zespołu rekrutacyjnego i kontakt z kandydatem.7 Każdy z tych obszarów służy innemu celowi: prezentacji pracodawcy, organizacji naboru albo komunikacji z osobą aplikującą.

Jak porównać Teamtailor z innym ATS po zakończeniu próby?

Po 14 dniach próby Teamtailor warto porównać z innym ATS na podstawie tych samych zadań i warunków umowy.7 Jeśli liczy się przede wszystkim obsługa aplikacji, najważniejsza będzie praca rekruterów. Firma rozwijająca także markę pracodawcy powinna uwzględnić zakres strony kariery.

Źródła

  1. ↑Teamtailor ™ – Next Generation ATS & Employer Branding https://www.teamtailor.com/en/
  2. ↑Sprad https://sprad.io/provider/softgarden
  3. ↑Teamtailor: Pricing, Reviews & Alternatives (2026) https://sprad.io/provider/teamtailor
  4. ↑Teamtailor – Aplikacja desktopowa na Maca i Windows – WebCatalog https://webcatalog.io/pl/apps/teamtailor
  5. ↑How much does Teamtailor cost in 2025? | Paraform https://www.paraform.com/blog/teamtailor-pricing-2025
  6. ↑Teamtailor – Aplikacje w Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamtailor.app&hl=pl
  7. ↑Teamtailor Software Pricing & Plans 2026: See Your Cost https://www.vendr.com/marketplace/teamtailor
  8. ↑Teamtailor Pricing 2026: Plans, Real Costs & Alternatives · RolesAt https://roles.at/compare/teamtailor-pricing
  9. ↑Teamtailor Pricing 2026: Costs, Tiers and What to Expect https://www.compono.com/articles/teamtailor-pricing-2026-buyers-guide
  10. ↑Noon.ai, „Teamtailor Pricing 2026: Employer Branding ATS Costs” https://www.noon.ai/blog/articles/113-teamtailor-pricing-2026
  11. ↑Teamtailor Support Center https://support.teamtailor.com/en/articles/13738177-linkedin-premium-job
  12. ↑Teamtailor Support Center https://support.teamtailor.com/en/articles/5402774-overview-of-the-always-included-job-boards
  13. ↑People In Integration — Teamtailor https://integrations.teamtailor.com/fi/integrations/people-in
  14. ↑Teamtailor is rated „Average” with 3.1 / 5 on Trustpilot https://www.trustpilot.com/review/teamtailor.com?page=3
  15. ↑Teamtailor, „Checkr 🤝 Teamtailor” https://www.teamtailor.com/en-us/resources/checkr-teamtailor/
  16. ↑Teamtailor Support Center https://support.teamtailor.com/en/articles/1908751-manage-collected-permissions
  17. ↑Teamtailor https://www.teamtailor.com/en/productnews/teamtailor-available-in-50-languages/
  18. ↑Software Finder https://softwarefinder.com/hr/teamtailor
  19. ↑System ATS cena i cennik 11 programów do rekrutacji | Zpracy https://zpracy.pl/blog/system-ats-cena-cennik
  20. ↑Źródła: cennik candidATS i cennik TRAFFIT https://candidats.eu/
  21. ↑elevato, oficjalny cennik https://www.elevatosoftware.com/pl/cennik/
  22. ↑eRecruiter, „Poznaj cennik i ofertę eRecruiter” https://media.erecruiter.pl/oferta/
  23. ↑HRappka, cennik obowiązujący od 16.07.2026 r https://hrappka.pl/cennik.pdf
  24. ↑softgarden, oficjalny cennik https://softgarden.com/en/pricing/
  25. ↑Sloneek, oficjalny cennik https://www.sloneek.pl/cennik/

Jesteś producentem albo widzisz nieaktualną informację? Zgłoś poprawkę — odpowiadamy w ciągu 7 dni roboczych.